דיני משפחה

הסכמי גירושין

החתמת הצדדים על הסכמי גירושין יסודיים אשר מגלמים בחובם פתרון לכל בעיה עתידית שעלולה להיות לצדדים בכל עניין ועניין לאחר גירושיהם.

תביעות גירושין וכתובה

ניהול הליך הגירושין בבית הדין הרבני. משרדנו מתמחה בדיני ההלכה הנהוגים בבתי הדין הרבניים.

 

מזונות ילדים / אישה

ניהול תיקי מזונות קטינים ואישה הן בבית המשפט לענייני משפחה והן בבית הדין הרבני תוך הצלחה מרובה בהבאת הלקוח להישגים הטובים ביותר בתחום זה.

משמורת ילדים

ייצוג בהליכים משפטיים בבית המשפט למשפחה או בבית הדין הרבני לרבות ייצוג הלקוח במשרדי הרווחה ובכללם בוועדות תסקירים כאשר בדגלנו חרוט:"מינימום פגיעה בילדים ומקסימום לפעול לטובתם"

חלוקת רכוש

עו"ד לב מתמחה בהיבטים הכספיים המתנהלים בבית המשפט למשפחה לרבות פירוק עסקים, חברות, נדל"ן, וכיוצא בזה. לאור ניסיוננו הרב בתחום הנדל"ן / החברות ודיני פשיטות רגל יש ביכולתנו לבנות אסטרטגיות משפטיות המקנות ללקוחותינו את מינימום הפגיעה הכלכלית הנובעת מהליך גירושין.

ירושות / צוואות

הוצאת צווי קיום צוואה וצווי ירושה, ניהול תיקי ירושה גדולים. עורכת הדין לב משמשת כמנהלת עיזבון בתיקי ירושה רבים אשר במסגרתם היקף רכוש וממון רב.

אימוץ

משרדנו אף מטפל בהליכי אימוץ וליווי הלקוח הן בפן האישי והן בפן המשפטי עד לקבלת צו האימוץ.

דיני אפוטרופסות

ניהול הליך אפוטרופסות בבתי המשפט לענייני משפחה ברחבי הארץ.

גישור אזרחי ומשפחתי ונדל"ן

גישור משפחתי

עורכת הדין עינבר לב מגשרת מזה כ- 10 שנים ובתוך כך נסגרים עשרות תיקים בחודש מחוץ לכותלי בית המשפט, במסגרת הליך הגישור אותו היא מנהלת.

גישור אזרחי

עורכת הדין עינבר לב מגשרת מזה כ- 10 שנים ובתוך כך נסגרים עשרות תיקים בחודש מחוץ לכותלי בית המשפט, במסגרת הליך הגישור אותו היא מנהלת.

הליכי פינוי ובינוי

משרדנו מייצג דיירים בהליכי פינוי בינוי שונים ובכלל זה מול חברת אזורים (חברה לבנייה בע"מ) ומגיע לתוצאות מהירות ויעילות בזמן קצר ובכך מביאים לקידום הפרויקטים השונים.

ייצוג מכירה וקניה של נדל"ן

ייצוג ברכישה וקנייה של נדל"ן הן פרטי והן מסחרי לרבות במושבים (נחלות) וכן באיזור של יהודה ושומרון.

ניהול בתביעות בתחום המקרקעין

משרדינו מייצג בתביעות שונות בתחום המקרקעין הן בבתי המשפט השונים בארץ והן מול המשקם. משרדנו מכיר את ההסכמים הקיבוציים השונים במושבים ואו ביישובים ברחבי הארץ ונוחל הצלחות מרובות בתחום זה.

פסקי דין אשר יצאו ממשרדנו

תפסת מרובה לא תפסת"

הפילגש לא הסתפקה בצוואה שהותיר המאהב שלה לפיה היא יורשת את הונו, אלה תבעה גם את חברת הביטוח, אשר בה הוא היה מבוטח. אלמנתו החוקית אשר הייתה מיוצגת על ידנו, הצליחה להוכיח באמצעות משרדנו, שהפילגש זייפה מסמכים, אותם שלחה אל חברת הביטוח על מנת לשנות את שמות המוטבים ולנסות לגזול את הכספים להם זכאית אלמנתו של המאהב שלה.

פסק דין זה מלמדנו שיש להסתפק באצבע אחת ודי לחכימא ורמיזה.

כתובתנו ודרכי התקשרות

ז'בוטינסקי 7 (מגדל משה אביב) קומה 53.

טלפון : 03-5188886 |  פקס : 03-5188887 | מייל : office@dineymishpaha.co.il

לקביעת פגישת ייעוץ מלא את הטופס הבא ושלח.

כתובתנו ודרכי התקשרות

ז'בוטינסקי 7, מגדל משה אביב קומה 53

טל | 03-5188886   פקס | 03-5188887